מצפה הימים

כבר כמה שנים אנחנו מבלים פעם בשנה, בחורף, שני לילות במלון מצפה הימים. יש לנו מבצע מעולה דרך העבודה של אשתי.
לפני שנתיים קרה דבר מופלא, נפלה טעות, הגענו למלון ולא היינו רשומים. הגענו בלילה, היה קר וגשום וכבר דמיינו לעצמנו איך אנחנו עכשיו עושים את כל הדרך חזרה למרכז. צוות המלון המדהים לא התבלבל והודיענו שאין מצב שהם שולחים אותנו הביתה. היות והמלון היה בתפוסה כמעט מלאה הם נתנו לנו את אחת הסוויטות המפוארות. שידרגו אותנו ללא תוספת עלות ונתנו לנו חוויה מדהימה, למרות שטעות הרישום היתה כפי הנראה שלנו.
שנה שעברה שוב הגענו למלון, הפעם כן היינו רשומים. גם בפעם הזאת שודרגנו לסוויטה.
השבוע נסענו שוב למצפה הימים. בדרך אמרנו לעצמנו שהפעם כנראה זה לא יקרה ונקבל את אחד החדרים הרגילים. בנוסף ידענו שהמלון החליף בעלות, הוא היה בידיים פרטיות ועכשיו הוא נקנה ע״י רשת ישרוטל, ותיארנו לעצמנו שזה כבר לא יהיה אותו דבר, לא תהיה אותה חמימות ביתית. הנמכנו ציפיות. הגענו למלון וגם הפעם שידרגו אותנו לסוויטה. והמלון היה כפי שהוא תמיד, חמים, ביתי, ומזמין.

המבצע כולל טיפול עיסוי בספא, 45 דקות לכל אחד. הזמנו מראש וביקשתי מעסה חזק, אני אוהב עיסוי חזק, כזה שממש כואב ואח״כ מאוד משחרר. ישבנו בחדר ההמתנה עם עוד אנשים מחכים לתורנו. הגיעו מטפלים בזה אחר זה קוראים בשמות ולוקחים אנשים לחדרי הטיפול. הגיעה מטפלת ולקחת את אשתי, ואחרון הגיע מטפל וקרה בשמי. הוא היה קטן ורזה, מה שנקרא ׳ציפלון׳. הלכתי אחריו לכיוון חדר הטיפול עם תחושת אכזבה, אין מצב שהוא מסוגל לעשות עיסוי חזק.
תפסתי את עצמי בדרך לקבל טיפול שאמור להיות פינוק כשאני בתחושה של מירמור ואכזבה, איזו שטות. לקח לי כמה דקות והתאפסתי. אין מצב שאני מפספס פינוק רק בגלל שתכננתי משהו אחד וקיבלתי משהו אחר. שחררתי את האחיזה ב׳תוכנית׳ והאמת זה עבד, היה ממש עיסוי טוב, מרגיע, משחרר, לא כמו שאני רגיל אבל בהחלט מעולה.

יש בי משהו שכל הזמן מתכנן, מנמיך ומגביה ציפיות, מתאכזב ומופתע לטובה, כשהדבר הנכון הוא פשוט לתת למציאות להציג עצמה בפניי וליהנות מכל רגע. וחשוב להזכיר לעצמי להגיד תודה לפחות פעמיים ביום כי החיים שלי ממש אבל ממש מצוינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *