פרי ביכורים

השבוע חל חג השבועות, חג הביכורים. אצלנו במשפחה זה בא לידי ביטוי ביום חופש ובסעודה של מאכלי חלב. אני שומע מחברים ונזכר בעצמי איך כשהילדים היו קטנים שלחנו אותם לגן עם טנא של פירות. אני גם מכיר מנהגים שנוהגים בקיבוצים. אבל חוץ מזה, אני לא חקלאי ואינני מגדל פירות. וגם אם הייתי, בית המקדש כבר מזמן לא קיים ואין למי להביא ביכורים. אז מה לי ולשבועות?
אז זהו שיש קשר. להבנתי הרעיון מאחורי הביכורים עדיין תקף. טרחת על משהו שנה שלמה, יש התחלה של הצלחה, ראוי לחגוג את זה ולהודות.
חלקכם יודעים שאני חבר בעמותת ״המכון ללימודי חשיבה הכרתית ע״ש ימימה״ וכבר מספר חודשים אנחנו עובדים בהתנדבות על עיצוב מחדש ובניה של אתר העמותה, והנה אחרי חודשים של טרחה זה כבר קורה, אנחנו כבר כמעט שם, יש לנו פרי ביכורים. אומנם זה עוד רחוק מלהיות מושלם אבל זה בהחלט נפלא ומדהים ומרגש. אז זה פרי הביכורים שלי (שלנו). ואני מזמין אתכם לבקר בכתובת yemima.co.il. כרגע זה עדיין האתר הישן אבל מיום שבועות זה הולך להשתנות…
האם גם לכם יש פרי ביכורים? האם עבדתם בשנה האחרונה על סטארטאפ? פרויקט חדש? כתבתם ספר? יצרתם יצירה? האם עברת שינוי? התפתחות? האם יש לכם כבר איזו התחלה של משהו שאתם גאים בו? רק התחלה, זה לא חייב להיות גמור או מושלם, פרי ביכורים.
אם כן אז אני חושב שזה זמן מצוין להביא את פרי הביכורים. לחגוג את העשייה, את היצירה, ולהודות!
יש כל כך הרבה על מה להודות. להודות על הכוחות, על הבריאות, על היכולת ליצור, על ההזדמנות לתת, על הזכות, על המשפחה והחברים, ועוד ועוד…

שיהיה לכולנו חג שבועות שמח!

אם פספסתם את מעבר האתר או שאתם סקרנים אז האתר הישן יישמר ב- classic.yemima.co.il והחדש מתחיל ב- new.yemima.co.il.

One comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *